piątek, 30 listopada 2012

Rap jest moją ripostą na to co wkurwia


Piątek, piąteczek, piątunio... [♥] Tydzień leciał mi baaardzo powoli, najgorsza była środa! Ledwo ją przeżyłam, tyle zdarzeń na raz... ughh. W międzyczasie do dziennika wpadło dużo pozytywnych i mniej pozytywnych ocen, ale generalnie jestem zadowolona z moich wyników w nauce! Nie jest łatwo, a czasu zawsze brak... jednak koniec narzekania <3 Weekend się zaczął! Jestem w dobrym humorku po wspaniałym dniu z Patrycją. 

Dzisiaj Andrzejki! Nie obchodziłam ich jakoś wyjątkowo... za rok wybiorę się pewnie na jakąś imprezę, mając już wtedy sweet 16! ;3 Polałyśmy z Patrychą woskiem, wyszły nam różne dziwactwa, zobaczcie je na zdjęciach poniżej. Umiecie je jakoś zinterpretować? 

Pytanie do licealistów: Na jakim profilu jesteście, co o nim sądzicie i czy go polecacie?
Pomożecie mi mocno odpowiadając na to pytanie ;* 


poniedziałek, 26 listopada 2012

Happy Birthday Bitherphobia, I love U!

Czeeeeeeeeeeść! Jestem w świetnym humorku, mimo wyczerpującego dnia w szkole. Dlaczego? Dzisiaj mija równiutki rok odkąd dodałam tutaj pierwszy post <3 Bardzo szybko zleciało! Może dla większości to głupota, ale ja od zawsze mam świra na punkcie blogów. Blog to dla mnie coś mega ważnego! Tylko wieloletni blogerzy to zrozumieją! :3 Chciałam Wam bardzo podziękować, bo bez Was nie byłoby tego wszystkiego! Kocham Waaaaaaas <3 
DZIĘKUJĘ ZA ZAANGAŻOWANIE ♥
Garstka moich znajomych podesłała mi takie "mini życzenia" z okazji pierwszych urodzin! Jesteście wspaniali! Postaraliście się bardzo i to doceniam, wariaci! Obejrzyjcie sobie: 

"Ooo, róża!" 
 " Nie bez powodu mówię różo moja <3" 
Kocham Cię hipciu <333333 Dziękuje Wiki! 
Cały rok towarzyszył mi wiernie i bezawaryjnie wspaniały Canon Eos :3 Uwielbiam Cię lustrzaneczko! Bez Ciebie też nic by nie było.

czwartek, 15 listopada 2012

Na potylicy zimny dreszcz

Cześć. Od wtorku do dzisiaj miałam próbny egzamin gimnazjalny. Myślałam, że najstraszniejsza będzie matematyka... i była, ale nie samą szkołą człowiek żyje. Za to angielski okazał się bardzo przyjemny. Zjadłam obiad, ogarnęłam się i zaraz zaczynam kucie do jutrzejszego sprawdzianu ze związków miarowych. Bleeeeh, nie ma czasu sobie nawet odpocząć ;<

Kocham moje futrzaki!♥
To trzy moje skarby! Maja, Wacuś i Grzaneczka 

Czyż ona nie jest słodka?

niedziela, 11 listopada 2012

Mimo to, że nasz los był okrutny, głos historii smutny to jest Polska-moja ojczyzna

Mamy Dzień Niepodległości. Lubię to święto, bo jestem przywiązana mentalnie do Polski jak mało kto z moich rówieśników. Nie pojętą rzeczą dla mnie jest, że nie było nas przez 123 lata. Nie potrafię sobie nawet tego wyobrazić. Niesamowita duma mnie rozpiera kiedy myślę, że po tylu latach męki wszystko się udało, odzyskaliśmy niepodległość. Czyż to nie cudownie brzmi? Tylu żołnierzy poniosło śmierć byśmy teraz żyli sobie w wolnym kraju. Jak o tym myślę to mam ciary. Tworzymy super państwo, ze wspaniałymi ludźmi jedynie co można by było zmienić to rząd oczywiście... Ale to już inna sprawa! Cieszmy się 94 rocznicą!

Bo Ty tak jak każde istnienie masz wpływ na jej błysk, jak każde
z której Ty się wywodzisz ziemię tych, którzy odeszli za młodzi.
KOCHAM TEN KRAJ, KOCHAM BEZ PRZYCZYNY

piątek, 9 listopada 2012

Bo nienawidzisz tego co daje mi siłę

Siemson ♥! Poprosiłam mamcię, by zostać dzisiaj w domu! Wyspałam się, ogarnęłam i pojechałam do Izy! Trochę pobzikowałyśmy, Iza próbowała nauczyć mnie jak się robi bransoletki z muliny... ciężko mi to szło, ale następnym razem będzie lepiej. 2morrow will be gr8 ;*