piątek, 30 sierpnia 2013

Na potylicy zimny dreszcz

Hej ♥ Dzisiejsze popołudnie spędziłam w towarzystwie Spryni - na zdjęciach. Sprynia chciała sesyjkę, jednak na bloga nie dodam tych zdjęć. Moim zdaniem wyszły śliczne :) Rano poszłam do dentysty sprawdzić ząbki - wzorowo! Nic do leczenia. Odwiedziłam również fryzjera w celu podcięcia końcówek. Cieszmy się tymi ostatnimi powiewami lata.


wtorek, 27 sierpnia 2013

Rockmen

Te zdjęcia mają już przeszło dwa miesiące! Zostały zrobione bodajże w dzień zakończenia roku szkolnego ;-) No proszę, jak to szybko minęło ... Masakra! Rokuś był jeszcze mały i mieścił się w swojej tęczowej obroży, a teraz ma zacną niebieską z bandanką :3 Przystojniak! Kocham moje zwierzaki nad życie!

Rocky to buldog francuski :)
Teraz mój przystojniak prezentuje się tak: 


poniedziałek, 26 sierpnia 2013

Morskie oko i kino!

Jeszcze na początku wakacji, wybraliśmy się całą rodzinką w góry. W planach mieliśmy wyjść do Morskiego Oka i otóż to zrobiliśmy! 8 kilometrów, na nogach, pod górkę - daje w kość. Nie chcieliśmy męczyć tych biednych koników, które ciągną po 30 osób pod górę biegiem, więc swoim tempem doszliśmy na samą górę. Satysfakcja ogromna, widoki cudowne! Polecam wybrać się kiedyś na nogach nad Morskie Oko. Ze względu na to, że mieszkam w małopolsce - góry mam blisko, bo jakieś 1,5 godziny samochodem i jestem w Zakopanem :D Lubię jeździć w góry jednak wolę wypoczywać nad cieplutkim morzem ;-) A Wy? Wolicie góry, morze, jeziora ... ? 

Pozatym dzisiaj byłam ze znajomymi w kinie na "Millerowie" - śmieszny film! 
wyglądam jak naćpana - wiem ...

piątek, 23 sierpnia 2013

All day with friends

Noc spędziłam u mojej przyjaciółki Izy. Bzikowałyśmy do 04:30 nad ranem, oglądałyśmy 'Roman Barbarzyńca' - przy czym stwierdzam, że to jedna z najbardziej zboczonych bajek dla dzieci jaką miałam okazję oglądać. Często śpimy u siebie nawzajem ;-) Zawsze jest śmiesznie :3


Popołudniu ogarnęłam się i poszłam na spacer/rower/zdjęcia z Bartoszem ;-)


Wieczorem wpadła do mnie Iza ( ciężko nam wytrzymać pół dnia bez siebie XD ), poszłyśmy wraz z moim Rockym po Sprynię. Przespacerowałyśmy się po parku, pośmiałyśmy się, spotkałyśmy mojego kuzyna, a później wpadłyśmy do mnie na żarełko i film! Było megaaaa śmiesznie! Udany dzień mimo iż spałam tylko 4 godziny :O 
 To nie są brudne, tylko opalone stopy! :DUwielbiam moich znajomych, uwielbiam takie dni!