wtorek, 28 czerwca 2016

♥ MEGA MIX ♥

Cześć! Swego czasu w moim życiu sporo się dzieje i nie nadążam publikować zdjęć na blogu. Z tego powodu powstają takie mixy. Pozwala mi to na dodanie zdjęć z dłuższego okresu czasu w jednym poście. 

DNI PROSZOWIC 2016. Dni miasteczka, w którym mieszkam. Trwały one dwa dni, a gwiazdą tegorocznych był zespół Strachy na lachy. Odrobinę nie moje klimaty, ale i tak było fajnie.

FESTYN DISCO POLO W PROSZOWICACH. Gmina zorganizowała koncert disco polo pewnego piątkowego wieczoru. Nie jestem wielką fanką disco, ale miło było spotkać się z przyjaciółmi i trochę pogłupkować :P

KONCERT ZENKA MARTYNIUKA W MIECHOWIE. Zenka nie można sobie odpuścić. Wraz ze znajomymi i Krzysiem szaleliśmy na Akcencie. Już od dawna chciałam zobaczyć go na żywo i usłyszeć "Przez twe oczy zielone" :D

WESELE 25/06/16. W zeszłą sobotę bawiliśmy na weselu u mojego sąsiada. Cudowny wieczór pełen miłości, tańców, śmiechu i oczywiście pysznego jedzonka.

KONIE. Uwielbiam jeździć konno, mimo iż robię to sporadycznie i zawsze kończy się to zakwasami :)

Pole pełne lawendy. W pobliskiej wsi ludzie posadzili lawendę. Efekt wizualny i sensoryczny jest niepowtarzalny. Właściciele udostępnili je by spacerować wokół.

Ogólne. Multum zdjęć bez okazyjnych.  
 
 Pozdrawiam ♥

4 komentarze:

 1. Oo zazdroszczę koncertu Zenka haha<3
  Ślicznego masz psa, bardzo chcę takiego właśnie kupić:)

  Możesz poklikać w linki w moim ostatnim poście? Bardzo mi zależy. Zaobserwuję każdy blog, który poda w komentarzu ceny trzech produktów.
  racjonalny empiryk - klik

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo pozytywny mix
  Pozdrawiam,Madda
  blog ->klik

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale miałaś piękną sukienkę na weselu! Fajny mix :)

  W wolnej chwili zapraszam do siebie
  http://the-fight-for-a-dream.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń