This swamp called reality

Obudziłam się z zatkanym nosem i zachrypniętym gardłem. Przeziębienie. Już drugi raz w tym roku. Awww. Nienawidzę tego, a do szkoły szorować oczywiście musiałam. Test na teście. Mnożą się szybciej niż bakterie! O poprawie z fizyki wolę nie wspominać. Przesuńmy szkołę na boczny plan, bo przecież chyba nikomu nie chce się o niej słuchać. Czasem zastanawiam się czy tylko Polacy mają narzekanie we krwi. Wydaje mi się, że nie. Rozmawiam z wieloma obcokrajowcami i narzekają tak samo jak my. Żyjemy w dobrym kraju, czas to docenić i po prostu... uśmiechnąć się. Wiem, wiem... to nie takie proste jak mi się wydaje. Damy radę! Mimo ośmiu lekcji środa minęła szybko. Sprawdzianik z biologi i angielskiego był dopełnieniem. Dopełnieniem na korzyść? Chyba nie, bo we wtorek nawet nie otworzyłam zeszytu. Jutro zostaję w domu, trzeba wyzdrowieć na święta. A wy? Jesteście zdrowi?

 Jednorożec, którego kupiłam będąc w czwartej klasie. Wydałam na niego kilka groszy, a uwielbiam go do dziś. Kilka lat temu bawiłam się nim-oczywiście. Razem z moją koleżanką miałyśmy świra na punkcie takich zabawek więc na strychu znajdę tego całe tony. 

Mimo to, że nasz los był okrutny, los historii smutny- to jest Polska, moja ojczyzna.

Komentarze

 1. no nauki jest sporo ! ; )
  fajny jednorozec ;*

  OdpowiedzUsuń
 2. można powiedzieć że zdrowa ;]

  OdpowiedzUsuń
 3. ojjj... no ten czas ostatnio taki , że wszyscy chorzy ..;/ ja lezałam w zeszłym tyg 3 dni w łóżku.. też katar, kaszel, gardło... było ok, i właśnie znów wraca..;/ ale do szkoły trza iść niestety.. a tak się nie chce.. ale jeszcze tylko 5 dni i w końcu święta !

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja jestem chory ale na mózg xdd Jestem walnięty :D Oj z tymi testami to ja też mam przesrane :) Zapraszam cię do przeczytania i skomentowania nowej recenzji. Tym razem jest to "Na żywo" z Johnnym Deppem. www.hollywood-films.blog.onet.pl Zapraszam - Bloody Boy

  OdpowiedzUsuń
 5. Mmm ... czekolada ;) Zapraszam do mnie jeśli masz ochotę i czas na nowy post ;*

  OdpowiedzUsuń
 6. bardzo ładny blog , ładne zdjęcia i zapraszam do mnie , jeśli chcesz ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. nigdy bym nie pomyślała że masz 14 lat.
  wspaniały post.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Koncert Gorillaz (Open'er 2018) - czyli jak spełniać marzenia

Pole pełne lawendy