Jesteśmy pokoleniem, które zjebało wszystko, ale i tak jesteśmy piękni. Rodzimy się by umrzeć.

Cześć! Mimo, iż przeziębienie chce przykuć mnie do łóżka, ja się nie daję, bo grzech wylegiwać się w taką pogodę! Spędziłam świetne popołudnie z Izą. Pochodziłyśmy po mieście, popstrykałyśmy MNÓSTWO zdjęć, a mój ryjek był dzisiaj wyjątkowo fotogeniczny. Ciekawe czy będzie też jutro... bo czeka mnie następne fotograficzne popołudnie! Nie mogę się doczekać. Piątek bardzo mi się podobał. Było ciepło, ptaki ćwierkały, a słoneczko ogrzewało kark. W szkole... jak to w szkole. Poprawa z matmy, koszmar *-* I teścik z angola! Słabo poszedł... awww.

Nie rozumiem paradoksu pogrzebów. Wszyscy zawsze płaczą, mają puste spojrzenia i nie kontaktują. Doskonale rozumiem, że strata bliskiej osoby jest bolesna, ale wydaje mi się, że ludzie powinni się cieszyć, że owa osoba odeszła od nas do Boga. To chyba najważniejsze... To cel do którego dążymy całe życie. Niedawno miałam okazję być na pogrzebie mojej dalekiej ciotki. Było dość smutno. Gdy ceremonia dobiegała końca, cieplutki wiatr rozwiał mi włosy, a słońce zaświeciło w oczy. Poczułam, że to taki jak gdyby "znak" od cioci. Nie mam zamiaru zmieniać czegoś co od wieków wygląda tak samo, także płaczcie ludzie, płaczcie. To brzmi banalnie lecz takie jest moje zdanie. Przepraszam

Moje ulubioneKomentarze

 1. Nie dać się choróbsku! ;D

  OdpowiedzUsuń
 2. Hej! Super fotki! U mnie nowy post. Zapraszam serdecznie ;) http://fashion-hideout.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja na pogrzebach bardzo rzadko bywam na szczęście. Ale na dziadka płakałam. Wiem, że poszedł do nieba (a jak do piekła?! LOL), ale to nie sprawiło, że nie czułam pustki po nim. Wiedziałam, że już nigdy go nie zobaczę, nie dotknę, nie porozmawiam z nim. Płacz jest czymś, czym wyrażamy nasz smutek, więc prosta sprawa, że płaczę.
  A mój piątek w szkole był okropny. To, że weekend za rogiem mnie w ogóle nie pocieszało. Na szczęście już po szkole. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. masz takie ładne oczy. :* no w sumie jak dla mnie np. ludzie mogliby się smiać na pogrzebach . :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Chorobom mówimy precz !! :D A no ja na pogrzebach jestem bardzo rzadko z czego bardzo się cieszę, jak wszyscy tak płaczą to ja się czuję taki przytłoczony nie umiem się w takich sytuacjach zachować, ale raczej to jest po prostu normalne i nie ma się co temu dziwić.. O jak się rozpisałem xd :D Zapraszam do mnie na recenzję kontrowersyjnego filmu "Kod Da Vinci" :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Cudowne zdjęcia :)
  Ja jeszcze nigdy nie byłam na pogrzebie, bo jak zmarła moja babcia i dziadek to byłam mała.

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja chyba też się przeziębiłam ;/ super, we wtorek zaczynają się egzaminy ;/
  świetne zdjęcia :>

  OdpowiedzUsuń
 8. świetne zdjecia.
  a co do pogrzebów... bardziej paradoksalne wydaje mi sie to, ze ludzie płacza za pewną osobą, choć za zycia nie byli dla niej za fajni....
  obserwuję♥

  OdpowiedzUsuń
 9. Są również ludzie, którzy w Boga nie wierzę i nie wierzą, że "coś" tam jeszcze jest po naszym życiu. Myślę, że łatwiej jest mówić dopóki nie dotyczy to osób nam szczególnie bliskich, z którymi przebywamy na co dzień.. a kiedy nagle ich zabraknie raczej trudno jest wymagać od osoby bliskiej, aby się z tego cieszyła.

  OdpowiedzUsuń
 10. Śliczne masz włosy i oczy :)

  OdpowiedzUsuń
 11. świetne zdjęcia :* jesteś śliczna :) Musiałam iść dziś do szkoły, ponieważ odrabialiśmy za piątek czwartego maja, ; )

  OdpowiedzUsuń
 12. świetne fotki.;) ładna dziewczyna z Ciebie.^^
  zdrowiej .;)

  OdpowiedzUsuń
 13. świetny post. :)
  a zdjęcia zajebiste! ^^

  OdpowiedzUsuń
 14. amazing pics, the last is my favorite! thanks for your visit on my blog and for your sweet comment, Keep in touch with fashion
  and if you like follow me also on
  FACEBOOK
  CHICISSIMO
  BLOGLOVIN
  LOOKBOOK

  have a good day... KISS KISS JEASMINE
  KEEP IN TOUCH WITH FASHION

  OdpowiedzUsuń
 15. śliczne to pierwsze zdjęcie ;)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Pole pełne lawendy

Weekend na stoku!