Cóż za piękny weekend za nami! Pełen słońca, uśmiechu i dobrego nastroju. Piątek spędziłam z Izą na bzikowaniu, a w sobotę wybrałam się do Krakowa - ot tak ;-) Pochodzić.
zapraszam do mnie by-mandyrainbow.blogspot.com dodałam nowy, tematyczny post - być może Cię zainteresuje. byłoby miło gdybyś zaobserwowała :) (obserwacja=obserwacja)
Faktycznie, na ten weekend pogoda nas rozpieściła. Widać, że dobrze się bawiliście, te okulary różowe świetne! :D
OdpowiedzUsuńhttp://atoniics.blogspot.com/
U nas też było bardzo ciepło, ale na jutro zapowiadają deszcz ;c
OdpowiedzUsuńNiebieskie okulary są super ^^
http://wikaa3ek.blogspot.com/
Boże jacy wy jesteście śliczni :P
OdpowiedzUsuńśliczne zdjęcia :* <3
hehe świetnie razem wyglądacie ;)
OdpowiedzUsuń4 zdjęcie jest świetne.
OdpowiedzUsuńostatnie zdj <3
OdpowiedzUsuńczyli weekend spędzony jak najbardziej miło ;)
OdpowiedzUsuńŚlicznie wyglądacie ;)
OdpowiedzUsuńale słonecznie! świetne okulary xD :)
OdpowiedzUsuńzapraszam do mnie
by-mandyrainbow.blogspot.com
dodałam nowy, tematyczny post - być może Cię zainteresuje.
byłoby miło gdybyś zaobserwowała :) (obserwacja=obserwacja)
Piękna z Was para ! :D
OdpowiedzUsuńU mnie tez śliczna pogoda! A para z Was cudnaa *.*
OdpowiedzUsuńBuziaki ;*
niikablog.blogspot.com
Super fotki. Fajnie ze sobą wyglądacie. Pozdrawiam :) http://jusinx.blogspot.com/
OdpowiedzUsuńFajne zdjęcia, pasujecie do siebie ;]
OdpowiedzUsuńŚwietne zdjęcia. :)
OdpowiedzUsuń