♥ Mój powód do radości

Wiele z Was na pewno bardziej cieszy się i pamięta wydarzenia niż rzeczy materialne. 
Ja jestem jedną z tych osób. Uwielbiam eventy, spektakle, spotkania, dyskusje, a najbardziej koncerty. Wywołuje to u mnie zawsze dużo emocji, dlatego tak to lubię. 

A skoro to lubię to ... postanowiłam sobie sama zafundować bilety na dwa fajne eventy, po których na pewno wspomnienia pozostaną niezastąpione.

Pierwszy performance to rosyjski klasyczny balet "Jezioro łabędzie". To fenomen baletowy, o którym się słyszy i który według mnie warto choć raz w życiu zobaczyć. Wybieram się na niego wraz z przyjaciółką Izą :-)

 


 Drugi to bilet na Impact Festival, którego gwiazdą będzie uwielbiany przeze mnie zespół System of a down. Jestem pewna, że duża część z Was zna go. Chłopaki grają świetnie rock/metal. Kilka lat temu miałam okazję jechać na ich koncert, ale z przyczyn niezależnych ode mnie bilet do mnie nie dotarł. Dodatkowym plusem jest to, że cała impreza odbędzie się na Tauron Arenie w Krakowie, czyli będę miała bliziutko. Bardzo się cieszę i już nie mogę się doczekać czerwca. Na koncert jadę sama, bo nikt z moich znajomych nie słucha takiej muzyki. Ale i tak mam zamiar świetnie się bawić. Jedno z moim marzeń koncertowych zostanie spełnione! 
 


Komentarze

 1. Fajnie, że udało ci się załatwić bilety ;) Warto czasami zadbać o siebie ;)
  mój blog, hooneyyy

  OdpowiedzUsuń
 2. ja planuje się wybrać do teatru na jakąś komedie :D

  OdpowiedzUsuń
 3. SOAD bardzo lubię :D Trzeba czasami się porozpieszczać :D

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Pole pełne lawendy

Weekend na stoku!