Po długiej podróży spędziliśmy cały dzień w Disneylandzie. Wraz z Elizą, Magdą i Kaśką bawiłyśmy się świetnie. Przepraszam, że tak krótko... ale odkacowuje.KOCHAM WAS
Widziałaś Kaczora Donalda ! ! ! Ja też chcę ! Co do szablonu to nie jest on w pełni robiony przeze mnie, część rzeczy jest moja a część nie... Gdzie ja bym umiał coś takiego sam zrobić :)) Zapraszam do siebie na recenzję bardzo mocnego filmu - "Oszukana" z Angeliną Jolie!
Bardzo Wam zazdroszczę ! Moim marzeniem jest zobaczyć Paryż *.*
+Obserwowałaś mojego starego bloga, ale zapomniałam do niego hasło i mam nowy, może zechcesz obserwować znów? http://daagmaaraa.blogspot.com/ -oto on. Ten obserwowałaś: http://daaaaaga.blogspot.com/
Fajne zdjęcia ;)))) :D
OdpowiedzUsuńDisneyland, pojechalabym! Zawsze jako dziecko mi sie to marzylo! ; ) Buziaki, zapraszam na nową notkę ;)
OdpowiedzUsuńja też chce ! <3 super zdjęcia
OdpowiedzUsuńswietne zdjecia :D
OdpowiedzUsuńja też chce! ;) Świetne zdjęcia!<3
OdpowiedzUsuńCudownie:)
OdpowiedzUsuńPozdrawiam i zapraszam:)
Też tam byłam :3
OdpowiedzUsuńŚwietne zdjęcia, widać zabawa wam się udała ;p
Pozdrawiam i zapraszam ;)
Widziałaś Kaczora Donalda ! ! ! Ja też chcę ! Co do szablonu to nie jest on w pełni robiony przeze mnie, część rzeczy jest moja a część nie... Gdzie ja bym umiał coś takiego sam zrobić :)) Zapraszam do siebie na recenzję bardzo mocnego filmu - "Oszukana" z Angeliną Jolie!
OdpowiedzUsuńJaaaa! Ale Ci zazdroszczę! :)
OdpowiedzUsuńzazdroszczę! chętnie po obejrzeniu zdjęc bym się tam wybrała ;p
OdpowiedzUsuńgeeeeenialne zdjęcia i blog :D !
OdpowiedzUsuńBardzo Wam zazdroszczę !
OdpowiedzUsuńMoim marzeniem jest zobaczyć Paryż *.*
+Obserwowałaś mojego starego bloga, ale zapomniałam do niego hasło i mam nowy, może zechcesz obserwować znów? http://daagmaaraa.blogspot.com/ -oto on.
Ten obserwowałaś: http://daaaaaga.blogspot.com/
To moje marzenie
OdpowiedzUsuńteż byłam! Świetnie! Na 14 zdjęciu , ta kolejka za Wami - NAJLEPSZA NA ŚWIECIE : OO
OdpowiedzUsuń