Przypominam, że nie jestem szafiarką, nie pokazuję Wam jak się ubierać, ani nie prezentuję ciuchów. Zdjęcia to po prostu udokumentowanie mojego spacerku. FOT. - Bartosz
nie podoba mi się określenie szafiarką :) wolę bloggerką modową np. :)) Mimo wszystko podoba mi się jak się ubrałaś :) i masz super buciki! szukam od dawana białych trampeczek ale w rozsądnej cenie ;) Pozdrawiam i dziękuje za wejscie :)
Bardzo ładne spodnie.
OdpowiedzUsuńŚwietne pozytywne zdjęcia ! :)
OdpowiedzUsuńchcialabym umiec robić takie kreski elinerem ja Ty :)
OdpowiedzUsuńŚwietne wesołe fotki :) Aż miło się ogląda.
OdpowiedzUsuńFajnie wyglądasz.
OdpowiedzUsuńfajne, pozytywne zdjęcia :)
OdpowiedzUsuńuśmiechaj się częściej :)
OdpowiedzUsuńCo jak co, ale uśmiech to masz zabójczo piękny :)
OdpowiedzUsuńFajne fotki. Super na nich wyglądasz. Pozdrawiam http://jusinx.blogspot.com/
OdpowiedzUsuńsuper fotki ;)
OdpowiedzUsuńPozytywne fotki! Śliczna jesteś :)
OdpowiedzUsuńZapraszam na notkę ♥
Ślicznie wyglądasz!
OdpowiedzUsuńMam identyczne spodnie;p ;)
nie podoba mi się określenie szafiarką :) wolę bloggerką modową np. :))
OdpowiedzUsuńMimo wszystko podoba mi się jak się ubrałaś :) i masz super buciki! szukam od dawana białych trampeczek ale w rozsądnej cenie ;) Pozdrawiam i dziękuje za wejscie :)
Świetne zdjęcia, wyglądasz uroczo ;)
OdpowiedzUsuńśliczna jesteś :)
OdpowiedzUsuńzdjęcia cudowne , takie pozytywne :)
OdpowiedzUsuńhttp://lifemizip.blogspot.com/
pozytywne. :)
OdpowiedzUsuńhttp://itsmyylive.blogspot.com/
Ładne masz spodnie :DD
OdpowiedzUsuńbardzo fajny sportowy look :)
OdpowiedzUsuńAle fajne zdjęcia :D
OdpowiedzUsuńsuper!
OdpowiedzUsuńŚwietne zdjęcia ;)
OdpowiedzUsuńhttp://bgrenda.blogspot.com
Fajne zdjęcia!
OdpowiedzUsuńMasz śliczną kurtkę! :>
Zapraszam :
unnormall.blogspot.com
SUPER RADOSNE ZDJĘCIA!!! Genialna kurteczka
OdpowiedzUsuń♡
pozdrawiam:*
Ola z Fashiondoll.pl
Gratulacje zostałaś nominowana do LBA pytania są na moim blogu: emilllka.blogspot.com
OdpowiedzUsuńfajnie wyglądasz, bardzo radośnie! śliczne kreski zrobiłaś :)
OdpowiedzUsuńhttp://atoniics.blogspot.com
Podoba mi się kurtka :D
OdpowiedzUsuńFajny dzień miałaś jak widać :D
Margaret
Bardzo ładne spodnie. :)
OdpowiedzUsuńjakie świetne zdjęcia! śliczna jesteś :)
OdpowiedzUsuńale pięknie wyglądasz na drugiej fotce <3
OdpowiedzUsuńślicznie wyglądasz♥
OdpowiedzUsuń