demon days Pobierz link Facebook X Pinterest E-mail Inne aplikacje kwietnia 27, 2014 Witajcie moi drodzy! Jestem w trakcie pakowania się. Jutro wraz z połową mojej klasy i połową klasy drugiej wyjeżdżamy do Wrocławia. Spędzimy tam trzy dni na dobrej zabawie <taki mam zamiar>. Biorę ze sobą aparat więc nic Was nie ominie. Pobierz link Facebook X Pinterest E-mail Inne aplikacje Komentarze Monikuella27 kwietnia 2014 19:15Fajne zdjęcia i minki. :-DOdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzNikolaMik27 kwietnia 2014 21:53Wrocław! Moje kochane miasto :pnicolla-blog.blogspot.comOdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzpannaamagdalena28 kwietnia 2014 08:11Uwielbiam przemeblowania :D pozytywne zdjecia :)OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzUnknown28 kwietnia 2014 14:30Miłości ;) ja też zawsze lubie przemeblowania na wiosnę ^^http://thebalanceofmylife.blogspot.com/OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzMarysia ;)28 kwietnia 2014 15:29Och.. mi marzy się taka duuża, biała szafa, w starym stylu.. Czekam na zdjęcia Twojej (;OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzJustyna Parucka28 kwietnia 2014 18:16Czekam na fotki z wycieczki. Pozdrawiam :) jusinx.blogspot.comOdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzDodaj komentarzWczytaj więcej... Prześlij komentarz
Fajne zdjęcia i minki. :-D
OdpowiedzUsuńWrocław! Moje kochane miasto :p
OdpowiedzUsuńnicolla-blog.blogspot.com
Uwielbiam przemeblowania :D pozytywne zdjecia :)
OdpowiedzUsuńMiłości ;) ja też zawsze lubie przemeblowania na wiosnę ^^
OdpowiedzUsuńhttp://thebalanceofmylife.blogspot.com/
Och.. mi marzy się taka duuża, biała szafa, w starym stylu.. Czekam na zdjęcia Twojej (;
OdpowiedzUsuńCzekam na fotki z wycieczki. Pozdrawiam :) jusinx.blogspot.com
OdpowiedzUsuń