Pobierz link Facebook X Pinterest E-mail Inne aplikacje czerwca 29, 2014 SOBOTA. WESELE. ZABAWA. RODZINA. ZNAJOMI. RADOŚĆ. JEDZENIE. TAŃCE. ZABAWY. UŚMIECH. ALKOHOL. MUZYKA. ♥ oczepiny? To mniej więcej coś takiego :D ♪ Gorillaz - Some kind of nature Pobierz link Facebook X Pinterest E-mail Inne aplikacje Komentarze Agata29 czerwca 2014 22:04aww, czwarta fotka <3 <3OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzHagnei ☯ 30 czerwca 2014 00:55Cudowną fryzurę miałaś!OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzUnknown30 czerwca 2014 10:07Ale z Was śliczna para ;) Też mam chłopaka Sebastiana ;) Bardzo fajny blog, obserwuję ;))rewolwerowelove.blogspot.comOdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzUnknown30 czerwca 2014 11:22Ładnie wyglądałaś. :)OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzIN HANDMADE DRESS30 czerwca 2014 12:02Ślicznie wyglądasz :) świetna fryzurka i sukienka :) OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzKlaudia30 czerwca 2014 12:23Ale pięknie wyglądasz :) Bardzo ładna sukienka :)Zapraszam do siebie :)http://sialalala96.blogspot.com/OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzsandina30 czerwca 2014 13:14Ojej! Piękna sukienka :) Widzę, że zabawa była udana, miłego dnia :*OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzMonnie30 czerwca 2014 13:32Bardzo ładna sukienka :)OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzThestreetpink30 czerwca 2014 14:02hahah oczepiny , najlepsze;DOdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzNienormalna30 czerwca 2014 17:25Fajne zdjęcia, ślicznie wyglądałaś! :)Zapraszam :unnormall.blogspot.comOdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzUnknown30 czerwca 2014 22:25no to mamy prawdziwy czas wesel :) ja tez bylam na jednym w poprzedni weekend :) bardzo ladna sukieneczke mialas :)OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzDomischh30 czerwca 2014 23:27Super wyglądałaś :)OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzoczami moimi1 lipca 2014 01:51Świetnie wygladałaś :) mialas super sukienke! Powiem Ci, że od jakiegoś czasu mam ochotę na jakieś wesele wytańczyć się i wybawić ;)Zapraszam na mini konkurs :)OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzAnonimowy1 lipca 2014 09:19No to widzę,że wesele się udało.Ślicznie razem wyglądaliście,tworzycie prześliczną parę.Miałaś piękną sukienkę.Pozdrawiam i zapraszam do mnie na wakacyjne rozdanie ;* OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzKróliczara :)1 lipca 2014 11:24Widać, że dobrze się bawiłaś :) Sukienka mi się podoba. http://przyszopceuszatych.blogspot.com/OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzNatka !1 lipca 2014 20:38Fajne zdjęcia : ) . Widać , że zabawa była udana . Pozdrawiam i życzę miłego dnia ! + Zapraszam do mnie : lublins.blogspot.com . OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzMarysia ;)2 lipca 2014 00:57Pięknie wyglądałaś! Boska sukienka ;) Widać, że świetnie się bawiłaś :D inspiredbymysmile.blogspot.comOdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzkarolyna2 lipca 2014 11:53Przypominasz mi na tych zdjęciach Selene Gomez xD OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzUnknown2 lipca 2014 16:04Super, widać, że sie dobrze bawiłaś!http://pandusia5.blogspot.com/OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzAgata3 lipca 2014 14:07śliczna sukienka! gratuluję paska:) sama drukowałam 7 takich wspaniałych pasków dla moich wychowanków;) OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzaleksandra.3 lipca 2014 20:34wspaniałe zdjęcia! :) przepięknie wyglądałaś :*OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzKlara4 lipca 2014 10:47Świetne zdjęcia !Wow wygladasz olsniewajaco :)OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzi z a4 lipca 2014 20:35przepięknie wyglądałaś :)OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzLamia Riae4 lipca 2014 23:48Oj działo się ;)OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzIt' s My Live5 lipca 2014 20:03Jacy słodcy.! :)http://itsmyylive.blogspot.com/OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzJ.K6 lipca 2014 22:03Zazdroszczę, bo chętnie wybrałabym się na jakieś wesele :)Pięknie wyglądałaś :)jootkaa.blogspot.comOdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzdooominica8 lipca 2014 21:23ooo ja też w sobotę byłam na weselichuu :)OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzKinga10 lipca 2014 22:20Jak ja bym poszła na jakieś wesele. ;)OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzDodaj komentarzWczytaj więcej... Prześlij komentarz
aww, czwarta fotka <3 <3
OdpowiedzUsuńCudowną fryzurę miałaś!
OdpowiedzUsuńAle z Was śliczna para ;) Też mam chłopaka Sebastiana ;)
OdpowiedzUsuńBardzo fajny blog, obserwuję ;))
rewolwerowelove.blogspot.com
Ładnie wyglądałaś. :)
OdpowiedzUsuńŚlicznie wyglądasz :) świetna fryzurka i sukienka :)
OdpowiedzUsuńAle pięknie wyglądasz :) Bardzo ładna sukienka :)
OdpowiedzUsuńZapraszam do siebie :)
http://sialalala96.blogspot.com/
Ojej! Piękna sukienka :) Widzę, że zabawa była udana, miłego dnia :*
OdpowiedzUsuńBardzo ładna sukienka :)
OdpowiedzUsuńhahah oczepiny , najlepsze;D
OdpowiedzUsuńFajne zdjęcia, ślicznie wyglądałaś! :)
OdpowiedzUsuńZapraszam :
unnormall.blogspot.com
no to mamy prawdziwy czas wesel :) ja tez bylam na jednym w poprzedni weekend :) bardzo ladna sukieneczke mialas :)
OdpowiedzUsuńSuper wyglądałaś :)
OdpowiedzUsuńŚwietnie wygladałaś :) mialas super sukienke! Powiem Ci, że od jakiegoś czasu mam ochotę na jakieś wesele wytańczyć się i wybawić ;)
OdpowiedzUsuńZapraszam na mini konkurs :)
No to widzę,że wesele się udało.Ślicznie razem wyglądaliście,tworzycie prześliczną parę.Miałaś piękną sukienkę.
OdpowiedzUsuńPozdrawiam i zapraszam do mnie na wakacyjne rozdanie ;*
Widać, że dobrze się bawiłaś :) Sukienka mi się podoba. http://przyszopceuszatych.blogspot.com/
OdpowiedzUsuńFajne zdjęcia : ) . Widać , że zabawa była udana . Pozdrawiam i życzę miłego dnia !
OdpowiedzUsuń+ Zapraszam do mnie : lublins.blogspot.com .
Pięknie wyglądałaś! Boska sukienka ;) Widać, że świetnie się bawiłaś :D
OdpowiedzUsuńinspiredbymysmile.blogspot.com
Przypominasz mi na tych zdjęciach Selene Gomez xD
OdpowiedzUsuńSuper, widać, że sie dobrze bawiłaś!
OdpowiedzUsuńhttp://pandusia5.blogspot.com/
śliczna sukienka! gratuluję paska:) sama drukowałam 7 takich wspaniałych pasków dla moich wychowanków;)
OdpowiedzUsuńwspaniałe zdjęcia! :) przepięknie wyglądałaś :*
OdpowiedzUsuńŚwietne zdjęcia !
OdpowiedzUsuńWow wygladasz olsniewajaco :)
przepięknie wyglądałaś :)
OdpowiedzUsuńOj działo się ;)
OdpowiedzUsuńJacy słodcy.! :)
OdpowiedzUsuńhttp://itsmyylive.blogspot.com/
Zazdroszczę, bo chętnie wybrałabym się na jakieś wesele :)
OdpowiedzUsuńPięknie wyglądałaś :)
jootkaa.blogspot.com
ooo ja też w sobotę byłam na weselichuu :)
OdpowiedzUsuńJak ja bym poszła na jakieś wesele. ;)
OdpowiedzUsuń