Pobierz link Facebook X Pinterest E-mail Inne aplikacje sierpnia 28, 2014 Ostatnie chwile lata Niech każdy z Was podsumuje swoje lato, swoje wakacje w trzech słowach ;-) Pobierz link Facebook X Pinterest E-mail Inne aplikacje Komentarze Monnie28 sierpnia 2014 23:55Fajnie wyglądasz, podoba mi się taki luźny styl :)OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzKatsuumi29 sierpnia 2014 00:15Praktyki, praca, przyjaciele ;) 3x "p" ;) OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzSia / Między Brzegami29 sierpnia 2014 08:40Książki, muzyka, słońce :) Takie trzy słowa mi przyszły do głowy :) Świetna sesja :)OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzMurphose29 sierpnia 2014 09:00Przeprowadzka, wyzwania, zakupy :).OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzŁucja29 sierpnia 2014 09:40Praca, praca, praca :)OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzOla K.29 sierpnia 2014 11:01Lenistwo, blogerstwo, nudy ♥Super zdjęcia!OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzmadd_aa29 sierpnia 2014 11:12Nudy, blogowanie, wyjazdymadda blog->klikOdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzGabrysia29 sierpnia 2014 11:24Śliczne zdjęcia , niestety kilka dni pozostało :( zapraszam http://gabigabrysia.blogspot.com/OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzTita.29 sierpnia 2014 11:37Przyjaciele, plażówka, zabawa ;)Śliczne zdjęcia ;pOdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzCarolina29 sierpnia 2014 13:33Masz piękne włosy! ; )OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzJulia29 sierpnia 2014 14:39Śliczne zdjęcia :) Pozdrawiam ciepło :) OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzAnonimowy29 sierpnia 2014 15:58Przegapiłam ścięcie włosów? Świetnie wyglądasz, wciąż przypominasz mi Ninę Dobrev :)☀ http://livrau.blogspot.com/ ☀OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzZosia Zo29 sierpnia 2014 16:11Świetnie wyszły zdjęcia;)Aż szkoda tych wakacjihttp://definition-of-dreams.blogspot.comOdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzMonikuella29 sierpnia 2014 16:23Fajnie wyglądasz. OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzJustyna Parucka29 sierpnia 2014 17:40Genialne zdjęcia. Jak dla mnie lato było w miarę udane. Pozdrawiam jusinx.blogspot.com.OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzUnknown29 sierpnia 2014 18:14moje wakacje niestety do bani :c śliczne zdjęcia *.*http://everythingandnothinng.blogspot.comOdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzAddeleworld29 sierpnia 2014 19:59widać, że jesteś pozytywną osóbką ;) super zdjęcia!OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzUnknown29 sierpnia 2014 21:32trzeba łapać ostatnie promienie słoneczne :) zapraszam do mnie na konkurs- do wygrania spódniczkaOdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzUnknown30 sierpnia 2014 00:38ale masz cudownie proste włosy!!! prostujesz czy masz takie naturalnie?:)a moje wakacje naprawde da sie strescic w trzech słowach... 1) przeprowadzka 2) nauka 3) chyba też nauka...masz ochote na wspolną obserwację?:) pozdrawiamhttp://och-no-sugar.blogspot.com/OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzUnknown1 września 2014 14:56Słońce, Egipt, driny :) Zdjęcia bardzo ciekawe :) http://odabljusia.blogspot.com/OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzNika2 września 2014 21:40Bardzo ładne zdjęcia:) Mają klimat <3OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzDodaj komentarzWczytaj więcej... Prześlij komentarz
Fajnie wyglądasz, podoba mi się taki luźny styl :)
OdpowiedzUsuńPraktyki, praca, przyjaciele ;) 3x "p" ;)
OdpowiedzUsuńKsiążki, muzyka, słońce :) Takie trzy słowa mi przyszły do głowy :) Świetna sesja :)
OdpowiedzUsuńPrzeprowadzka, wyzwania, zakupy :).
OdpowiedzUsuńPraca, praca, praca :)
OdpowiedzUsuńLenistwo, blogerstwo, nudy ♥
OdpowiedzUsuńSuper zdjęcia!
Nudy, blogowanie, wyjazdy
OdpowiedzUsuńmadda blog->klik
Śliczne zdjęcia , niestety kilka dni pozostało :(
OdpowiedzUsuńzapraszam http://gabigabrysia.blogspot.com/
Przyjaciele, plażówka, zabawa ;)
OdpowiedzUsuńŚliczne zdjęcia ;p
Masz piękne włosy! ; )
OdpowiedzUsuńŚliczne zdjęcia :)
OdpowiedzUsuńPozdrawiam ciepło :)
Przegapiłam ścięcie włosów? Świetnie wyglądasz, wciąż przypominasz mi Ninę Dobrev :)
OdpowiedzUsuń☀ http://livrau.blogspot.com/ ☀
Świetnie wyszły zdjęcia;)
OdpowiedzUsuńAż szkoda tych wakacji
http://definition-of-dreams.blogspot.com
Fajnie wyglądasz.
OdpowiedzUsuńGenialne zdjęcia. Jak dla mnie lato było w miarę udane. Pozdrawiam jusinx.blogspot.com.
OdpowiedzUsuńmoje wakacje niestety do bani :c śliczne zdjęcia *.*
OdpowiedzUsuńhttp://everythingandnothinng.blogspot.com
widać, że jesteś pozytywną osóbką ;) super zdjęcia!
OdpowiedzUsuńtrzeba łapać ostatnie promienie słoneczne :) zapraszam do mnie na konkurs- do wygrania spódniczka
OdpowiedzUsuńale masz cudownie proste włosy!!! prostujesz czy masz takie naturalnie?:)
OdpowiedzUsuńa moje wakacje naprawde da sie strescic w trzech słowach... 1) przeprowadzka 2) nauka 3) chyba też nauka...
masz ochote na wspolną obserwację?:) pozdrawiam
http://och-no-sugar.blogspot.com/
Słońce, Egipt, driny :)
OdpowiedzUsuńZdjęcia bardzo ciekawe :)
http://odabljusia.blogspot.com/
Bardzo ładne zdjęcia:) Mają klimat <3
OdpowiedzUsuń