♫ Arctic Monkeys - Do I wanna know? Pobierz link Facebook X Pinterest E-mail Inne aplikacje września 21, 2014 Baby we both know that the nights were mainly made for saying things that you can't say tomorrow day LOVE MY FRIENDS ♥ Pozdrawiam! Pobierz link Facebook X Pinterest E-mail Inne aplikacje Komentarze Unknown21 września 2014 18:21Widać, że masz świetnych przjyaciół i równie dobrze sie z nimi bawisz :DPozdrawiam serdecznie :*nada--blog.blogspot.comOdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzOla K.21 września 2014 18:25fajne zdjęcia, bo z super osobami :))OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzKocia22 września 2014 09:22Przyjaciele to największy skarb na świecie :)OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzAnonimowy23 września 2014 18:09W wieku 16 lat już wódkę pijesz??? Twoi rodzice to akceptują???OdpowiedzUsuńOdpowiedziNatalia23 września 2014 20:12Stawiają granice jednak nie zabraniają ;-) Poza tym chcę zaznaczyć, że nie upijam się do nieprzytomności tylko dla dobrej zabawyUsuńOdpowiedziOdpowiedzOdpowiedzTinaaa24 września 2014 16:55Świetne zdjęcia :P OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzAnonimowy24 września 2014 21:27co to za buciki czarno zielone? :)OdpowiedzUsuńOdpowiedziNatalia24 września 2014 22:14a takie se :DUsuńOdpowiedziOdpowiedzAnonimowy24 września 2014 23:04To free run? :-DUsuńOdpowiedziOdpowiedzNatalia25 września 2014 20:51Potnijcie mnie, ale ja nie wiem :D! Nie ja je kupowałam *-* :CUsuńOdpowiedziOdpowiedzOdpowiedzGertrama27 września 2014 14:44Swietne zdjecia! Ja tez uwielbiam swoich przyjaciol <3 Zapraszam: gertrama.blogspot.comobserwujemy? Odp u mnie ;*OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzUnknown28 września 2014 18:12o jaka mila atmosfera!obserwacja za obserwacje? http://lenettete.blogspot.com/OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzpassionelka3 października 2014 22:36Świetne zdjęcia :)Pozdrawiam i zapraszam do mnie :*OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzDodaj komentarzWczytaj więcej... Prześlij komentarz
Widać, że masz świetnych przjyaciół i równie dobrze sie z nimi bawisz :D
OdpowiedzUsuńPozdrawiam serdecznie :*
nada--blog.blogspot.com
fajne zdjęcia, bo z super osobami :))
OdpowiedzUsuńPrzyjaciele to największy skarb na świecie :)
OdpowiedzUsuńW wieku 16 lat już wódkę pijesz??? Twoi rodzice to akceptują???
OdpowiedzUsuńStawiają granice jednak nie zabraniają ;-) Poza tym chcę zaznaczyć, że nie upijam się do nieprzytomności tylko dla dobrej zabawy
UsuńŚwietne zdjęcia :P
OdpowiedzUsuńco to za buciki czarno zielone? :)
OdpowiedzUsuńa takie se :D
UsuńTo free run? :-D
UsuńPotnijcie mnie, ale ja nie wiem :D! Nie ja je kupowałam *-* :C
UsuńSwietne zdjecia! Ja tez uwielbiam swoich przyjaciol <3
OdpowiedzUsuńZapraszam: gertrama.blogspot.com
obserwujemy? Odp u mnie ;*
o jaka mila atmosfera!
OdpowiedzUsuńobserwacja za obserwacje?
http://lenettete.blogspot.com/
Świetne zdjęcia :)
OdpowiedzUsuńPozdrawiam i zapraszam do mnie :*