Na 3 zdjęciu myślałam,że zobaczyłam Selene ! Ja niestety kończę ferie już jutro,a w poniedziałek do szkoły. Śliczne zdjęcia, masz bardzo ładne włosy <3 Pozdrawiam, (Mój blog)- klik!
U mnie ferie zaczynają się dopiero 16.02 więc do szkoły jeszcze sobie pochodzę. Śliczne zdjęcia najbardziej podoba mi się 4 i 5. Zapraszam do mnie http://poprostukllaudia.blogspot.com/
Mi minął prawie tydzień ferii, lecą szybko. Jaki pies <3 śliczne zdjęcia, szczególnie to na którym się śmiejesz :D obserwuję ♥ http://michalinastaniec.blogspot.com/
śliczne zdjęcia, masz przepięne oczy ;) również zaczynam ferie za tydzień;) obserwuje Poklikasz u mnie w nowym poście? Bardzo mi zależy http://jtere.blogspot.com/2015/02/romwe.html
cudowne to ostatnie zdjęcie <3
OdpowiedzUsuńśliczne zdjęcia :) ja ferie już mam od tygodnia :D
OdpowiedzUsuńbeautifuldreams29.blogspot.com
Śliczne zdjęcia <3
OdpowiedzUsuńJaka ty podobna do Seleny :o Piękne zdjęcia! tak,jeszcze tydzień do ferii! na reszcie! :) <3 obserwuję.
OdpowiedzUsuńmój blog, hooneyyy
Na 3 zdjęciu myślałam,że zobaczyłam Selene !
OdpowiedzUsuńJa niestety kończę ferie już jutro,a w poniedziałek do szkoły.
Śliczne zdjęcia, masz bardzo ładne włosy <3
Pozdrawiam,
(Mój blog)- klik!
U mnie ferie zaczynają się dopiero 16.02 więc do szkoły jeszcze sobie pochodzę. Śliczne zdjęcia najbardziej podoba mi się 4 i 5.
OdpowiedzUsuńZapraszam do mnie http://poprostukllaudia.blogspot.com/
Bardzo ładnie wychodzisz na zdjeciach.
OdpowiedzUsuńAleś Ty śliczna, ostatnie zdjęcie jest świetne! : )
OdpowiedzUsuńZapraszam w wolnej chwili robertakaaa.blogspot.com : )
Piękne zdjęcia, piesek wymiata :);)
OdpowiedzUsuńja jestem w trakcie ferii :p
OdpowiedzUsuńmasz piękne oczy!
Ja właśnie mam ferie ;)
OdpowiedzUsuńŚliczne zdjęcia ;*
Zapraszam ♥
Masz bardzo ciekawą urodę :) Psiak cudowny :)
OdpowiedzUsuńPiękne zdjęcia. Uroczego masz pieska :)
OdpowiedzUsuńMoje ferie kończą się za tydzień ;/ Świetne zdjęcia! :)
OdpowiedzUsuń♥ by-kinqa.blogspot.com [KLIK] ♥
Kocham tą piosenkę, na pierwszych kilku zdjęciach przypominasz Selenę Gomez;)
OdpowiedzUsuńzaparszam do mnie
alqxx.blogspot.com
Ja już tydzień po feriach... Śliczna jesteś! :)
OdpowiedzUsuńMi minął prawie tydzień ferii, lecą szybko.
OdpowiedzUsuńJaki pies <3
śliczne zdjęcia, szczególnie to na którym się śmiejesz :D
obserwuję ♥
http://michalinastaniec.blogspot.com/
Witaj :D Ja właśnie mam ferie ;) Zapraszam http://magia-przyjazni.blogspot.com/
OdpowiedzUsuńśliczne zdjęcia, masz przepięne oczy ;) również zaczynam ferie za tydzień;) obserwuje
OdpowiedzUsuńPoklikasz u mnie w nowym poście? Bardzo mi zależy
http://jtere.blogspot.com/2015/02/romwe.html
U nas (podkarpackie) już trwają ferie. Także, chill oucik. :))
OdpowiedzUsuńJezusie, ale jesteś piękna! ♥
OdpowiedzUsuńŁadne zdjęcia. Może wspólna obs.? Odpowiedź napisz na moim blogu. : )
OdpowiedzUsuńhttp://story-of-my-dreams.blogspot.com/