♥ Budapeszt - mix zdjęć
Muszę trochę nagonić z notkami, bo w folderach nowe zdjęcia się już kurzą. Dużo się dzieje, po prostu, a ja lubię robić zdjęcia, by potem wrzucać je tutaj. Dzisiaj ostatni post dotyczący mojej wycieczki do Budapesztu. Mix komórkowo - snapowych zdjęć :)










świetne zdjęcia! :)
OdpowiedzUsuńNaprawdę świetny mix
OdpowiedzUsuńPozdrawiam,Madda
blog ->klik
Super zdjęcia! Uwielbiam takie fotorelacje! :*
OdpowiedzUsuńU mnie nowy post, zapraszam!
MÓJ BLOG - KLIIK
NOWY FILM NA KANALE
Mój kolega był ostatnio w Budapeszcie autostopem i bardzo spodobało mu się to miasto. :) Stwierdzam, że również muszę kiedyś tam pojechać.
OdpowiedzUsuńlady-aria.blogspot.com
Piękne zdjecia :) Uwielbiam tego typu posty z wyjazdów :)
OdpowiedzUsuńMój blog
Fajny mix! Byłam w Budapeszcie :D
OdpowiedzUsuńZapraszam:
unnormall.blogspot.com
O zazdroszczę Ci tego wyjazdu! <3
OdpowiedzUsuńChętnie odwiedziłabym Budapeszt.
Mój blog - klik!
Chciałabym zobaczyć Budapeszt na własne oczy :D
OdpowiedzUsuńmój blog, hooneyyy
Śliczne zdjęcia! Pozdrawiam,
OdpowiedzUsuńhttps://wrrabii.blogspot.com