Wiosna bez siodła 🍃
Wiosna to wręcz idealny czas na jazdę konną. Nie toniemy już w błocie, konie nie są takie brudne, co ma miejsce szczególnie w zimie. W lecie zarazem gryzą muchy końskie, których nie da się pozbyć. Są wszędzie! Tak więc staram się jeździć teraz ile się da. Niestety, problemy z kręgosłupem trochę mi tą jazdę ograniczają więc na obecną chwilę wybieram rekreacyjną jazdę na oklep - czyli bez siodła. Na skoki i ujeżdżenie jeszcze przyjdzie czas. Patison jest dość grubiutki i miękki, więc jazda na oklep sprawia mi dużo przyjemności i nie obciąża tak kręgosłupa.
Nie da się nie zauważyć kwitnących śliw i wiśni - takie nasze małe polskie Hanami.







Piękne zdjęcia i konie :) Ja sama mam zamiar zapisać się na jazdę konną w wakacje, ale czasem wciąż się zastanawiam czy warto :D też nie cierpię końskich much...
OdpowiedzUsuńCudowne zdjęcia! Zawsze marzyłam o jeździe konno, ale teraz mam wrażenie, że jestem na to za stara, haha :D Jednak na pewno pokażę tę zajawkę mojej córce ! Super by było, gdyby jej się kiedyś spodobało !
OdpowiedzUsuńCudowne zdjęcia <3
OdpowiedzUsuńAle wiosennie u Ciebie :)
Świetnie wykonane zdjęcia i przepiękne konie *.*
OdpowiedzUsuńPozdrawiam! wy-stardoll.blogspot.com
Chciałabym chodź raz przejechać się na koniu. Nigdy nie jeździłam, nie no dobra dwa razy jak miałam może 10 lat, z czego jednego nie wspominam miło bo kuc podskoczył i mnie zrzucił.XD
OdpowiedzUsuńPiękne zdjecia!
OdpowiedzUsuńPamiętam jak byłam młodsza mama zapisałam mnie na zajęcia i było super. Do dziś wspominam te czasy niesamowicie i kto wie może powrócę do jeździectwa;)
http://toskaonline.blogspot.com/?m=1
Śliczne zdjęcia i konie :) Masz wspaniałą pasję :)
OdpowiedzUsuńZapraszam także do siebie na nowy post - KLIK
Jak byłam mała zawsze chciałam mieć konia, niestety nie doczekałam się, ale jestem przed sesją zdjęciową z tymi pięknymi modelami.
OdpowiedzUsuńhttps://maaddami.blogspot.com/
Pomimo tego, że moja rodzina zajmuje się hodowlą koni nigdy nie miałam okazji sprawdzić się w jeździe. Zawsze zastanawiam się jak to jest. Mam nadzieję, że problemy z kręgosłupem miną i będziesz mogła w pełni cieszyć się swoją pasją.
OdpowiedzUsuńPozdrawiam ;)
Zdjęcia są przeurocze <3
OdpowiedzUsuńMój blog - VESTYLISH
Piękne zdjęcia! Konie to bardzo mądre zwierzęta, więc nie dziwię się, że chcesz z nimi spędzać tyyyle czasu! Mam nadzieję, że problemy z kręgosłupem przejdą i będziesz mogła w 100% cieszyć się z jazdy! Trzymaj się kochana i zapraszamy do nas http://theajtwins.blogspot.com
OdpowiedzUsuńKonie to przepiękne zwierzęta! :)
OdpowiedzUsuńPozdrawiam serdecznie!
Przepiękne zdjęcia! Ja nigdy na koniach nie jeździłam ale chętnie spróbowałabym swoich sił :)
OdpowiedzUsuńhttps://redamancyy.blogspot.com/
Śliczne koniki, pięknie wyglądasz :)
OdpowiedzUsuńpasują do ciebie koniki :)
OdpowiedzUsuńhttps://poszukiwacze-okazji.blogspot.com/
Wybacz, że od razu przejdę do konkretu, ale twoje włosy są przepiękne. Lśniące i gęste, choć zwierzęta piękne - zwróciły moją uwagę.
OdpowiedzUsuńPozdrawiam
Sara's City